Krajské zastoupení

Milan Maček - starosta města Borohrádek

"V politice jsem vždy preferoval nezávislost. Politikaření ve stylu protagonistů současného parlamentního divadla zásadně odmítám. Život mě naučil, že pokud jsem někdy něco ošidil, vždy se mi to vymstilo a že skutečné výsledky přináší pouze poctivá práce."

"Rád bych aktivně přispěl ke zlepšení situace v našem městě a kraji. Všemu čím se zabývám, se věnuji na sto procent a s pokorou k dovednostem ostatních si stanovuji takové cíle, o kterých jsem přesvědčen, že je v mých silách a schopnostech je splnit. "

Od roku 2004 "pán svého panství" - restituce šlechtického majetku Kinských na Kostelecku. Jednatel společností Písník Kinský, s.r.o., Bytová výstavba Kinský, s.r.o., Lesní hospodářství a správa zámku, s.r.o.

S Východočechy kandiduji, protože jsem Východočeška, jsem tady doma a mám ráda svůj kraj a lidi, kteří tady žijí. Zajímá mě, co se děje okolo mě. Nechci jen nečinně přihlížet a stěžovat si, jak jsou věci špatně a nejdou.

Na otázku, proč jsem vstupoval do politiky, také odpovídám: "Protože bych si přál, aby se vše co se děje kolem nás, dělo slušně, poctivě a bez příchuti politikaření".

Baví mě naslouchat lidem, jejich názory a podněty nikdy neberu na lehkou váhu. Myslím, že to je pro jakoukoliv funkci více než potřebné a velmi důležité. 

Od roku 1996 tajemnice, Městský úřad Lázně Bělohrad. Členkou STMO - Sdružení tajemníků měst a obcí ČR. Pořadatelkou akce Strašidelné Bažantnice, Lázně Bělohrad

V letech 1993 až 2001 Stavební firma Maloch Vlastimil, Vrchlabí - autodoprava, logistika. Od roku 2001 vlastní podnikatelská aktivita - výroba a distribuce pramenité vody v oblasti Královéhradeckého a Libereckého kraje.

Od roku 2009 zdravotní sestra MN Dvůr Králové nad Labem. V letech 1980 až 1994 zdravotní sestra. V letech 1994 až 2009 manažerka mezinárodní dopravy.

Od roku 1990 starostkou obce Praskačka. Od roku 2000 statutární zástupkyně svazku obcí "Mikroregion urbanická brázda". Členka předsednictva o.p.s. MAS Hradecký venkov.